تقاضا برای چاپ مجدد کتاب نبرد من

 

پروفسور مولر در این باره می گوید: «همه ما می دانیم که چه ریسک بزرگی می ‌خواهیم بکنیم. این را هم می دانیم که این ممنوعیت، حداقل شصت ساله باعث شده تقاضا برای خرید کتاب به شدت افزایش یابد. اکنون همه منتظرند این کتاب چاپ شود. همه به ما فشار می ‌آورند که آن را چاپ کنیم اما به هر حال بعضی از مردم از جمله برخی محافل دولتی از چاپ آن نگرانند. آنها می ‌ترسند اسطوره هیتلر مجددا بیدار شود. وی ادعا می ‌کند: «ممکن است چاپ این کتاب به قدرت گرفتن مجدد نازی ها بینجامد و به یک کتاب مقدس، همانند عصر هیتلر برای وفاداران و اعضای حزب ناسیونال سوسیالیست ها و حامیلان هیتلر تبدیل شود.»

توضیح نویسنده وبلاگ

امروزه انواع گروه های نازیسمی تشکیل شده که هیچکدام با منطق اصلی نازیسم در ارتباطنیست و همه این ها برای بد جلوه دادن نازیسم و ریشه های افکاری آن است ولی افرادباهوش هر گز باور نخواهند کرد که همچین افکار زشت و ناپسندیده ای مربوط به آخرینجهان گشا بوده. ترس از دوباره قدرت گرفتن نازی ها و افکار بی عیب و نقص نازیسم،لرزه بر اندام دولت های بزرگ می اندازد که از جمله این دولت ها اسرائیل، انگلیس و آمریکای جنایتکار است که روزانه با کشتار بی رحمانه و استعمار و استسمار کشور های دیگر روبه پیشرفت بوده و همچون یک زالو خون مردم و دولت های دیگر رو می مکند. این سه کشورکهنمایان گر ویرانی ها و جنایات و آدم کشی های دنیا هستند،، روزی مورد غضب و نفرت مردم دنیا قرار خواهند گرفت و سرنگون خواهند شد. ولی مسئله این است که چه کسی برای این کار اول از همه قدم جلو خواهد گذاشت؟

/ 4 نظر / 35 بازدید
داریوش تنها

امید وارم این کتاب زود تر چاپ بشه منجر به سقوط دولت یهودی المان بشه

سعید

سلام دوست خوبم منم هیتلری هستم شدید داداش گلم راستی کتاب نبرد من که تو ایران هست منم یکی دارم برات تقاضای تبادل لینک میفرستم ممنون میشم تاییدش کنی عزیز

DOURUD BAR DITLER

DOURUD BAAR HITLER

اشکان

بی شک اینبار نازیسم از ایران شروع میشه حیف جنگ اونطوری تموم شد وگرنه امروز بهتری داشتیم پیش به سوی آینده ای وشن تر!