لشکر کوهستانی حنضر

 قبل از آنکه سر اصل مطلب برویم، این نکته را یاد آور بشیم که لشکر SS گارد شخصی و محافظ هیتلر بود. این لشکر متشکل از افراد ویژه ای بود که به هیتلر وفادار بودند، این افراد را با وسواس خاصی برای خدمت به پیشوا، از دیگر سربازان جدا می کردند.

لشکر حنضر در نتیجه سفر " محمد امین الحسینی " از فلسطین به برلین در سال 1941 و مزاکره با پیشوا آدولف هیتلر بود که در آن توافق شده بود مسلمانانی که مایل به عضویت در لشکر SS هیتلر هستند، تشکیل شود، که با موافقت پیشوا مواجه شد. این لشکر به سرعت تشکیل و با سلاح ها و یونیفورم های آلمانی مجهز شد. این لشکر بعدها در سال 1944 برای مبارزه علیه پارتیزانها بکار گرفته شد.

 

 

 

ملاقات محمد امین الحسینی با پیشوا آدولف هیتلر در برلین، سال 1941

 

آنگونه که متفقین و یهودیان، هیتلر را به دنیا معرفی می کنند، نه نژاد پرست بود نه بی رحم و نه بیگانه با نژادهای دیگر، وی بین ادیان شرقی، رهبران مذهبی چون «کنفسیوس، بودا و اسلام» را چون فراهم آورندگان «تغذیه روحی» توصیف می کرد. در این زمینه، ارتباط هیتلر با محمد امین الحسینی، مفتی بیت المقدس ( که در ۱۹۴۱ به مرتبه اسیلوم ، رده افتخاری یک ارشد اس اس ، و یک «نسبت نامه نژادی قابل احترام» رسید ) بیشتر نشانه احترام دانسته شده تا سودجویی سیاسی.

 

 

محمد امین الحسینی در حال فرستادن سلام نازی به مسلمانان عضو وافن اس‌اس.

 

البته ناگفته نماند ک که مثل همیشه دروغهایی در این باره نیز انتشار یافته، برای مثال گفته میشود:

 برگزاری مزاکرات پیشوا با مفتی بیت المقدس در اصل برای سوزاندن و کشتن یهودیان اروپا بوده. و جنگ بوسنی و هرزگوین از تبعات این ملاقات ها بوده است.

 

دیدار محمد امین با هاینریش هیملر، فرمانده کل SS

 

لشکر حنضر بعد از جنگ منحل اعلام شد، اما برخی از مسلمانان باقی مانده از این لشکر، به هیتلر وفادار مانده و به فعالیت خود ادامه دادند. 

/ 17 نظر / 158 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اسلحه طلایی

با سلام مطالبی در این باره تحت نام "امین الحسینی (اتحاد هیتلر وفلسطین)" نوشته ام که میتوانید در بخش موضوعات آن را بیابید با تشکر اسلحه طلایی

na

salaam shoma ke asheghe iran va mosalaman vatan parast hastid agar mayel boodid mitavanid dar bahse ma sherkat konid ba tashakor

اسلحه طلایی

با سلام مطلب جدیدی در وبلاگ اسلحه طلایی نوشته شد خوشحال میشوم از نظرات شما استفاده کنم

نژاد برتر

اگر مایل به تبادل لینک هستید لطفا" اطلاع دهید خیلی ممنون

akbar

damet garm .weblog khobi dari khoda hefzet kone. inghadr dorogh darbare hitler gofte mishe ke hale adam be ham mikhore

محمد

بله. اینکه به هیتلر نژاد پرستی نسبت میدهند نتیجه احاطه اسرائیل و ... بر افکار مردمه. هیتلر با نژاد یهودیها مشکل نداشت مخالفتش با خود این افراد بود. حالا مخالفانش برای بدنام کردنش این موضوع رو اینطور نادرست جلوه می دهند.

هومن

واقعا افتخار می کنم که هم نژادان ما مایه ی افتخار ما شده اند[گاوچران]

hadi kazemi

سلام به همه به نظر من هر چیزی که شما عاشقان هیتلر در موردس فکر میکنین مطلقا دروغه!!! هیتلر یه روانی بیشتر نبود اگه المان نازی تو جنگ دوم جهانی به موفقیتهایی رسید دلیلش هر چیزی میتونه باشه جز استداد نظامی هیتلر در حقیقت این امثال رومل و گودریان بودن که این موفقیتهارو کسب کردن درمورد نظر اقای هومن هم باید بگم اصلا از کجا معلوم که ایرانیها با المانیا از نظر نژاد مشترک باشن؟؟این که ایرانیها از نژاد اریایی هستن دروغه در حقیقت این کشورهای استعمارگر بودن که برای اینکه کشورهای جهان سوم در مقابل تجاوزشون مقاومت نکنن این قضیه نژاد مشترک و برادی رو مطرح کردن 09388192447 شمارمو گذاشتم اگه دوست داشتین تو هر موضوعی بحث کنین اطلاع بدین بیام رو خط فقط اس بدین

سروش

سلام اول جواب این دوستمون رو بدوم که میگه هیتلر روانی بیش نبود. پس بفرماید هیتلر بده کی خوبه؟؟؟ ما آریایی نیستیم؟ پس چی هستیم؟؟؟ اصلا چرا فکر میکنی ما اریایی نیستیم؟؟ چرا فکر نمیکنی شما خودت ایرانی نیستی که اینطوری حرف میزنی؟ هیتلر مایه افتخار ملت المان و مایه شادی ماست که هم نژاد ما بود. و من واقعا از این بابت خوشحالم. در مورد رومل و ... المان از نظر نظامی که رشد نکرد. دقیقا تا قبل از شروع جنگ. شرکت زیمنس بزرگترین تولید کننده وسایل الکترونیک در دنیا بود. المان از هر لحاظ رشد کرد. رشد نظامیش و رومل و ... کمک کردن.