دانلود نسخه کامل کتاب نبرد من (فارسی)

این کتاب که نوشته آدولف هیتلر رهبر حزب نازی آلمان بود به سرعت تبدیل به مرجع اصلی نازی ها شد و امروزه هم در سراسر جهان حزب نازی را با این کتاب می شناسند. در زمان حکومت نازیسم در آلمان، این کتاب تبدیل به پرفروشترین کتاب آلمان پس از انجیل می شود و حتی در مدارس آلمان هم تدریس می شد. در این کتاب به ایدئولوژی و اصول اولیه نازیسم و حزب نازی، اعم از ناسیونال سوسیالیسم، مبارزه با یهود و صهونیسم جهانی، شیوه های مدیریت و اداره کشور، آلمان و دلایل شکست آن در جنگ جهانی اول، اصول پرورشی و آموزشی برای جوانان کشور، مفاهیم راسیست و تدافع نژادی، برتری نژاد آریا، تاریخچه حزب نازی، افشای سیاستهای استعمارگرایانه دول غربی و …
این کتاب در ایران هم برای سالیان است که ترجمه شده و به فروش می رسد و جزء پر فروشترین کتب تاریخی در ایران هم هست به طوری که در حال حاضر این کتاب به چاپ بیستم خودش هم رسیده.

همان طور که قول داده بودیم که کتاب نبرد من را با نسخه جدید و پیشرفته تر هم ارائه دهیم ، امروز به وعده خود عمل کردیم.
همان طور که می دانید کتاب نبرد من به زبان فارسی تا چندی پیش در اینترنت کشورمان وجود نداشت که خلاء محسوسی برای علاقه مندان به تاریخ جنگ جهانی دوم و آدولف هیتلر بود. که با همت اعضا و کاربران انجمنهای مرجع جنگ جهانی دوم و تخصصی نازی و رایش سوم به صورت گروهی بر صدد رفع این خلاء بر آمدند و اولین نسخه الکترونیکی نبرد من فارسی را تهیه و ارائه کردند.

اطلاعات نسخه الکترونیکی کتاب نبرد من:
نویسنده کتاب: آدولف هیتلر
تاریخ و محل انتشار نسخه اصلی کتاب: 1924 در آلمان
نام اصلی کتاب: Mein Kampf
تهیه کنندگان: انجمن مرجع جنگ جهانی دوم و انجمن تخصصی نازی و رایش سوم
تعداد صفحات: 374 صفحه
حجم کتاب: 2 مگابایت
پسورد فایل زیپ: www.nazicenter.ir

برای دانلود کتاب نبرد من بر روی تصویر زیر کلیک کنید:


دانلود

/ 4 نظر / 776 بازدید
بهنام

خاک تو سرت با این وبلاگت، دنیا کجاست ما هم با احمق هایی مثل این یارو کجای جهانیم...

کیان دادگر

بیبینم اون آقا بهنام(نمیدونم شایدم خانوم باشه)چی گفت؟ یارو داداش کوچیکته. مردک(شایدم زنک)یاد نگرفتی وقتی وارد یه وبلاگ میشی به نویسنده ی وبلاگ و متون اون احترام بزاری.از بی فرهنگایی مث شما از این بیشتر انتظار نمیره.شعورت قد نمیده دوست من.آدمای احمق همه رو مث خودشون احمق میبینن. محسن جان من کیان دادگرم و حتما از تو انجمن منو میشناسی.گفتم یه حمایتی از نوشته هات بکنم.

E

متاسفانه سایت شما رو دیر ژیدا کردم چون کتاب رو خودم خریدم[لبخند]

E

پیدا کردم منظورم بود