نقشه اسرائیل برای حمله به ایران

این وبلاگ توان نظامی ایران رو این طور اعلام کرده بود:

3000 تفنگدار دریایی – 6 فروند زیردریایی – 5 فروند ناو جنگی – 200 فروند هواپیما شامل اف14 متعلق به 40 سال پیش ، میگ29 و اف 4 فانتوم (صاعقه و آذرخش حساب نکرده) – 350000 نیروی نظامی رسمی – 250000 نیروی وظیفه – موشکهای اس300 ، ایکس55 ، شهاب3 و قدر1

این شد تمام توان نظامی ایران !

حالا چطوری به ایران حمله کنیم؟ خوب ظاهرا این وبلاگ نویس صهیونست ما هم خیلی باهوشه و هم یک کارشناس خبره نظامیه. به اعتقاد ایشون تنها طی دو مرحله میشه این کشور (ایران) رو به زانو درآورد. مرحله اول توسط رزمناوهای مستقر در خلیج فارس اجرا میشه ( در کمال تعجب این وبلاگ اولین منبع غربی بود که از نام مبارک خلیج فارس استفاده کرده بود ، خدا خیرش بده). رزمناوها باید عرض 2 ساعت کلیه پایگاههای هوایی ارتش و سپاه رو که شامل 22 پایگاه میشه نابود کنن. فاز دوم ضربه زدن به 10 نقطه حساس در کشور میشه که به ترتیب عبارتند از:

1- معدن اورانیوم ساقند 2- اردکان (محل تولید کیک زرد) 3- شهری که هنوز نفهمیدن تلفظ ایرانیش چی میشه ولی تو استان هرمزگان قرار داره و مرکز آسیاب و فرآوری اورانیومه. 4- اصفهان مرکز تولید هگزافلوراید 5- نطنز 6- تهران !!! 7- بوشهر 8- اراک 9- نیروگاه جاده آبادان و اهواز 10- و انارک محل ذخیره سازی ضایعات هسته ای ایران.

حالا که اهداف به خوبی مشخص شدن با چی اونا رو بزنیم؟

بمب افکن بی2 (فرشته مرگ) با موشک مخصوص اهداف زیر زمینی EBGU28 با توانایی نفوذ 10 متری در بتون تقویت شده و موشک سنگین TOMAHAWK به راحتی میتونن این اهداف رو از بین ببرن.

تازه، اصلا لازم نیست هیچ هواپیمایی وارد خاک ایران بشه. اگه هواپیما از محدوده خاک عراق و افغانستان هم شلیک کنه تمام موشکها به راحتی به دورترین هدف در خاک ایران میرسن،اهداف خود را پیدا کرده و نابود میکنن!؟

در این لحظه ایران تسلیم شده ! حالا وقتشه نیروهای زمینی وارد عمل بشن. البته نه همه نیروها!! فقط کافیه 8500 نیرو از عراق و 3300 نیرو از افغانستان به عمق خاک ایران هلی برن بشن (با هلیکوپتر پیاده بشن) و اون موقع بعد از چند ساعت هیچ جنبنده ای تو ایران زنده نمونده و ایران از روی زمین محو شده. بدین ترتیب هم از دست سلاحهای هسته‌ای راحت شدن هم نظام اسلامی رو از رو زمین محو کردیم و هم ایرانی های تروریست (به گفته خودشون) هم نابود شدن .

ایران از بین رفت ...تمام… خسته نباشید.

احتمالا حالا شما هم مثل من یه احساس شوخ طبعی همراه با تنفر دارین.این چند تا گاگولی که تو اسرائیل نقشه های نظامی میریزن چه فکری کردن؟ پشت میز میشینن و از خودشون دکترین نظامی در میکنن. من با تمام عقل ناقصی که دارم چند تا ایراد تو این طرح بی نقص اسرائیلی پیدا کردم!

تمام آماری که از توان نظامی ایران داده شده رو ضربدر 10 کنین. این فقط نیروهای نظامی رسمی ماست. تسلیحات، نیروهای مردمی و بسیج رو هنوز حساب نکردم.

تسلیحات:

هواپیماهای صاعقه در کنار اف4 فانتومها، اف 14 (تام کت)،هواپیماهای اف14 ما شاید مال 40 سال قبل باشه ولی هر سال (آورهول) میشن و تکنولوژی روز دنیا روی اونا سواره (هواپیماهای اف14در آمریکا ٣ سال پیش در نیروی هوایی آمریکا بازنشسته شدن)، هواپیماهای بدون سرنشین که هراز چند گاهی بر فراز ناوهای آمریکایی در خلیج همیشه فارس دیده می شوند. هواپیماهای میگ 25،  اف1و بمب افکنهای سنگین و مافوق صوت توپولوف TU-160 روسی که بزرگترین و سریعترین بمب افکنهای دنیا هستن(سران ایران داشتن چنین بمب افکنی را انکار می کنند ولی کارشناسان نظامی غربی این امر را تایید می کنند)، هلیکوپترهای رزمی و تهاجمی کبری و شاهد و هواپیماهای نسل پنجم و ...

ناوچه ای موشک انداز و قایقهای تندرو سپاه که تعداد آنها در خلیج فارس و دریای عمان بسیار زیاد است درحالی که می توان آنها را بدون آمادگی قبلی از روی یک تریلی در خشکی به آب انداخت و حامل موشکهای ضد کشتی و اژدر هستند،قایقهای پرنده که سرعت آنها بالغ بر 187 کیلومتر درساعت است،قایقهای تندرو و مسلح سپاه که از بدنه پنهانکار بهره می برند،زیردریاییهای سبک و نیمه سنگین ارتش در خلیج فارس و عمان (برنامه ای برای ساخت زیردریایی های سنگین حامل موشکهای بالستیک نیز در دستور کار ارتش قرار دارد) و ...

موشک های ما شامل این چند تا موشک شهاب 1و2و3 که نیست. تا قدر1 و سجیل٢که رسما تائید شده. البته پنتاگون (وزارت دفاع آمریکا) از آزمایش موشک قدر2 توسط ایران خبر داده که توانایی هدف قرار دادن نیمه شرقی آمریکا رو داره. البته ایران این مطلب رو شدیدا تکذیب کرده!!!، بیش از پنجا مدل موشک دیگه شامل موشکهای حمل شونده توسط هواپیما،بالستیک،اژدرها،پرتاب شونده از رزمناوها و قایقها،موشکهای زمین به هواS-300 و آخرین نسل موشکهای سام و هاوک و کروز برای مقابله با موشکهای پرتاب شده و ... که هنوز بیشتر اونا رونمایی نشدن.

تانکهای متعدد ایرانی برای مقابله با حملات زمینی احتمالی (برای نمونه تانک ذوالفغار3 که با دوربینهای مداربسته اطرافش رو کنترل می کنه و به دلیل ارتفاع کمش در محافل نظامی غربی به تانک نامرئی معروفه) و تانکهای نسل سوم که به زودی پس از باموفقیت پشت سر گذاشتن آزمایشات،وارد خدمت میشون و ... اینها تنها گوشه ای از توانایی نظامی ایرانه.

توان نیروی نظامی که شامل 12 میلیون نیروی رسمی جذب شده و 50 میلیون نیروی مردمی آماده که حاضرن برای کشورشون هر کاری بکنن. (فدا کردن جان برای خاک ایران کمترین اقدامه).

تازه تمام منابعی که نام برده شده جزو یگانهای متعارف ما هستن. یگانهای ویژه ارتش و سپاه پاسداران که جزو یگانهای واکنش سریع هستن رو هم حساب کنین.

نیرو قدس یادم رفت. نیرویی که در زمان وقوع جنگ میتونه تو هر کجای دنیا، در هر زمانی و تحت هر شرایطی برای ضربه زدن به دشمن عملیات نظامی انجام بدن. هر کسی از سران نظامی رو محو کنن هر کجایی رو منفجر کنن و هر جایی رو به هم بریزن.

و نکته آخر این که هر کشوری چندین و چند برگ برنده در اختیار داره که تا دقیقه نود اونارو رو نمیکنه. این مساله رو هر کودنی میدونه. البته ظاهرا کارشناسای نظامی اسرائیل در این حد هم ضریب هوشی ندارن. ( ضریب هوشی اختاپوس )

ایران هم از این قانون مستثنی نیست و کلی سلاح محرمانه و سری داره که به عقل جن هم نمیرسه. باور کنین قلو نمیکنم. اولین و قویترین سلاح سری مردم ایران عاشورا است. سلاحی که هیچ کارشناس غربی نتونسته راز قدرت و موندگاری اونو پیدا کنه.

بازم کاری نداره. اگه واقعا دلشون جنگ می خواد،ارتش آمریکا و با کمک معنوی و فکری اسرائیل عزیزش میتونه به ایران حمله کنه. بعد هم نتیجه کار رو ببینه.(تا حالاش که ترسیدن)

برای نمونه ارتش حزب الله، تونست تنها با تعداد 50 تا چریک و سلاحهای ابتدایی در جنگ 33 روزه ،جلوی ارتش اسرائیل رو بگیره اینها دست پرورده نظامیان ایران بودند. جالبه بدونین سربازهای حزب الله بدون وضو به عکس (خمینی و خامنه ای) دست نمیزنن، اکثرا حافظ کل قرآن کریم هستن و … . حالا خودتون بشینین حساب کینن جوونای غیور ایرانی (چه دختر و چه پسر) با اون همه سلاحهای متعدد چه اعجوبه‌هایی هستن.

و حالا این گوی و این میدان. اگه جرات دارین با ایران بجنگید. حتی اگه بتونین ایران رو اشغال کنین بهتون قول میدم ققط یه سرزمین سوخته نسیبتون میشه اونم به قیمت کشته شدن تمام سربازان آمریکا ، اسرائیل و متحدانش شاید هم جنگ جهانی سوم راه بیفته…

 

برگرفته شده از وبلاگ آموزش های مخصوص نظامی- نیروهای ویژه

نویسنده وبلاگ: صانع

/ 33 نظر / 169 بازدید
نمایش نظرات قبلی

من که حاضرم بمیرم ولی یک ذره ازخاک ایران عزیزتوسط این شیطان صفتان نجس نشود

سیامک

ایران سرزمین با غیرت هاست وبی غیرتی اسراییل باعث شده خودشو به باد بده مرگ بر اسراییل

Amir

بامزه بود.احتمالا براساس بازی سراسر چاخان battlefield3 نقشه حمله به ایران عزیز رو کشیدن.

ایمان

ایرانیان هیچ گاه زانو نمیزنند حتی اگر سقف اسمان کوتاه تر از قامتشان باشد.... درود بر ایرانیان

ردپای گرگ

آقای برادر50ملیون رومنهای 1کن.من یکی جنگ برونیستم.چون همینطوریش که ایران اشغال نیست داره به نوامیسمون تجاوزمیشه.200بسیجی خانم بازسراغ دارم.درضمن تبریک میگم که زبون صهینویست روهم بلدی که نشستی این همه اراجیف روسرهم کردی

mars

mer30 duste aziz man be jaye tamame kasani ke hanuz dorost harf zadan ro yad nagereftan va lahne tohin amizi dashtan azat ozr khahi mikonam

سلام غلط های املایی زیاد داری برادر ساغند/غلو و...

خیلی بد تقریبا مزخرف

bahman

بیایید ما منتظریم دلمون لک زده برای یه گوشمالی دادن دیگه جهود ها که از این عرضه ها ندارن بابا

bahman

به قول امام (ره) هیچ غلطی نمیتونن بکنن بهر حال بیایید ما رزمندگان ایرانیم منتظریم