دانلود نسخه کامل کتاب نبرد من (فارسی)
ساعت ۱:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٢/٢٦   کلمات کلیدی: دانلود کتاب نبرد من فارسی ،دانلود کتاب هیتلر ،نبرد من نسخه فارسی ،mein kampf farsi

آدولف هیتلر

کتاب نبرد من نوشته و تالیف آدولف هیتلر است. آدولف هیتلر در سال 1923 زمانی که در زندان سیاسی به سر می برد اقدام به نوشتن این کتاب کرد. که در سال 1924 اولین نسخه اش به چاپ رسید.


این کتاب که نوشته آدولف هیتلر رهبر حزب نازی آلمان بود به سرعت تبدیل به مرجع اصلی نازی ها شد و امروزه هم در سراسر جهان حزب نازی را با این کتاب می شناسند. در زمان حکومت نازیسم در آلمان، این کتاب تبدیل به پرفروشترین کتاب آلمان پس از انجیل می شود و حتی در مدارس آلمان هم تدریس می شد. در این کتاب به ایدئولوژی و اصول اولیه نازیسم و حزب نازی، اعم از ناسیونال سوسیالیسم، مبارزه با یهود و صهونیسم جهانی، شیوه های مدیریت و اداره کشور، آلمان و دلایل شکست آن در جنگ جهانی اول، اصول پرورشی و آموزشی برای جوانان کشور، مفاهیم راسیست و تدافع نژادی، برتری نژاد آریا، تاریخچه حزب نازی، افشای سیاستهای استعمارگرایانه دول غربی و …
این کتاب در ایران هم برای سالیان است که ترجمه شده و به فروش می رسد و جزء پر فروشترین کتب تاریخی در ایران هم هست به طوری که در حال حاضر این کتاب به چاپ بیستم خودش هم رسیده.

همان طور که قول داده بودیم که کتاب نبرد من را با نسخه جدید و پیشرفته تر هم ارائه دهیم ، امروز به وعده خود عمل کردیم.
همان طور که می دانید کتاب نبرد من به زبان فارسی تا چندی پیش در اینترنت کشورمان وجود نداشت که خلاء محسوسی برای علاقه مندان به تاریخ جنگ جهانی دوم و آدولف هیتلر بود. که با همت اعضا و کاربران انجمنهای مرجع جنگ جهانی دوم و تخصصی نازی و رایش سوم به صورت گروهی بر صدد رفع این خلاء بر آمدند و اولین نسخه الکترونیکی نبرد من فارسی را تهیه و ارائه کردند.

اطلاعات نسخه الکترونیکی کتاب نبرد من:
نویسنده کتاب: آدولف هیتلر
تاریخ و محل انتشار نسخه اصلی کتاب: 1924 در آلمان
نام اصلی کتاب: Mein Kampf
تهیه کنندگان: انجمن مرجع جنگ جهانی دوم و انجمن تخصصی نازی و رایش سوم
تعداد صفحات: 374 صفحه
حجم کتاب: 2 مگابایت
پسورد فایل زیپ: www.nazicenter.ir

برای دانلود کتاب نبرد من بر روی تصویر زیر کلیک کنید:


دانلود