لشکر کوهستانی حنضر
ساعت ٧:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۸   کلمات کلیدی: لشکر حنضر ،محمد امین الحسینی ،لشکر مسلمان هیتلر ،مسلمانان هیتلری

 

 

محمد امین الحسینی، مفتی اعظم فلسطین در حال دیدن و سلام دادن به لشکر حنضر

 

اکثر مردم دنیا بر اثر تبلیغات متفقین، آدولف هیتلر را یک نژاد پرست می دانند و می خوانند. اما این تعداد، از واقعیت و حقیقت خبر ندارند و کنترل افکارشان را بدست متفقین داده اند.

گوشه ای از اسنادی که نشان می دهد که هیتلر نژاد پرست نبود، تشکیل " لشکر کوهستانی مسلمانان SS حنضر " بود که این موضوع تهمت نژاد پرستی هیتلر را رد می کند. 


 قبل از آنکه سر اصل مطلب برویم، این نکته را یاد آور بشیم که لشکر SS گارد شخصی و محافظ هیتلر بود. این لشکر متشکل از افراد ویژه ای بود که به هیتلر وفادار بودند، این افراد را با وسواس خاصی برای خدمت به پیشوا، از دیگر سربازان جدا می کردند.

لشکر حنضر در نتیجه سفر " محمد امین الحسینی " از فلسطین به برلین در سال 1941 و مزاکره با پیشوا آدولف هیتلر بود که در آن توافق شده بود مسلمانانی که مایل به عضویت در لشکر SS هیتلر هستند، تشکیل شود، که با موافقت پیشوا مواجه شد. این لشکر به سرعت تشکیل و با سلاح ها و یونیفورم های آلمانی مجهز شد. این لشکر بعدها در سال 1944 برای مبارزه علیه پارتیزانها بکار گرفته شد.

 

 

 

ملاقات محمد امین الحسینی با پیشوا آدولف هیتلر در برلین، سال 1941

 

آنگونه که متفقین و یهودیان، هیتلر را به دنیا معرفی می کنند، نه نژاد پرست بود نه بی رحم و نه بیگانه با نژادهای دیگر، وی بین ادیان شرقی، رهبران مذهبی چون «کنفسیوس، بودا و اسلام» را چون فراهم آورندگان «تغذیه روحی» توصیف می کرد. در این زمینه، ارتباط هیتلر با محمد امین الحسینی، مفتی بیت المقدس ( که در ۱۹۴۱ به مرتبه اسیلوم ، رده افتخاری یک ارشد اس اس ، و یک «نسبت نامه نژادی قابل احترام» رسید ) بیشتر نشانه احترام دانسته شده تا سودجویی سیاسی.

 

 

محمد امین الحسینی در حال فرستادن سلام نازی به مسلمانان عضو وافن اس‌اس.

 

البته ناگفته نماند ک که مثل همیشه دروغهایی در این باره نیز انتشار یافته، برای مثال گفته میشود:

 برگزاری مزاکرات پیشوا با مفتی بیت المقدس در اصل برای سوزاندن و کشتن یهودیان اروپا بوده. و جنگ بوسنی و هرزگوین از تبعات این ملاقات ها بوده است.

 

دیدار محمد امین با هاینریش هیملر، فرمانده کل SS

 

لشکر حنضر بعد از جنگ منحل اعلام شد، اما برخی از مسلمانان باقی مانده از این لشکر، به هیتلر وفادار مانده و به فعالیت خود ادامه دادند.