آشیانه عقاب - اقامتگاه پیشوا آدولف هیتلر
ساعت ۳:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢٩   کلمات کلیدی: اقامتگاه هیتلر ،آشیانه عقاب ،کوه های آلپ ،خانه هیتلر

آشیانهٔ عقاب (اقامتگاه هیتلر) ساخته شده بربالای کوه‌های آلپ

آشیانه عقاب‌ (در آلمانی: Kehlsteinhaus تلفظ: کِل‌شتَین‌هاوس، در انگلیسی مشهور به: Eagle's Nest) نام اقامتگاه مورد علاقه آدولف هیتلر رهبر آلمان نازی بود که بر بالای کوه‌های آلپ قرار داشت.


 
چگونگی شکل گیری دولت اسرائیل
ساعت ٢:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢٩   کلمات کلیدی: اسرائیل ،بنی اسرائیل ،شکل گیری اسرائیل ،صهیونیسم ،دولت مردان اسرائیل

اسرائیل

نکته : ما هموطنان یهودیمان را محترم می شماریم، این مقاله هیچگونه ضدیتی علیه آنها نداشته و تنها مقصود آن صهیونیست ها است.

" رژیم اشغالگر "، کلمه ای که در کشور ما کاملا در مورد کشوری بیان می شود که آن را اسرائیل نیز می خوانند. کشوری که برروی خون و اجساد زنان، کودکان و مردان فلسطینی بنا شده. هنگامی که به تاریخ چند دهه این رژیم نگاه می کنیم، ما تنها با بذری که انگلستان در این منطقه کاشت و آمریکا آن را آبیاری کرد روبه رو نیستیم بلکه با چندین سال خیانت بسیاری از دول عرب و مسلمان خود فلسطین گرفته تا لبنان، سوریه و ... می رسیم. اسرائیل کشوری است که با اشغال کشوری دیگر پا به عرصه وجود گذاشت و با اشغالگری مناطق دیگر از بلندیهای جولان سوریه گرفته تا مزارع لبنان، کرانه باختری رود اردن، صحرای سینای مصر، پایش را فراتر از مرزهایش گذاشته. و مطمئنا اگر کسی با این کارها مخالفت نمی کرد، کل دنیا را تصرف می کرد. تاریخچه تشکیل کشور اسرائیل به چند سال قبل از جنگ جهانی دوم بر می گردد. نام " بنی اسرائیل " به معنی فرزندان اسرائیل است.

در عهد عتیق  حضرت یغوب به اسرائیل ملغب شده که به معنی زورآزمایی با خدا است (بر اساس اعتقادات غلط یهودیان). قوم یهود از آن جهت بنی اسرائیل نامیده می شوند که خود را از نسل فرزندان یغوب پیامبر می دانند.


 
جنگ جهانی دوم از نگاهی دیگر
ساعت ٢:٠٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٧   کلمات کلیدی:

در نیمه اول قرن بیستم میلادی بشریت دوجنگ ویرانگر را از سر گذراند.جنگ اول هرچند بعدها به جنگ بزرگ مشهور گشت، عمدتا فقط محدود به اروپا بود ولی جنگ جهانی دوم جهانگیر بود که کشورهایی چون کل کشورهای اروپایی، شوروی، ژاپن، آمریکا، کانادا، مصر، لیبی و حتی ایران را شامل می شد.